Misja

Misją Fundacji Normalnie jest aktywizacja społeczna, zawodowa, zdrowotna, edukacyjna na rzecz osób potrzebujących oraz promocja zdrowia, przedsiębiorczości, innowacyjności, równych praw, bezpieczeństwa i rozwoju.

FUNDACJA NORMALNIE wspiera osoby niepełnosprawne, bezrobotne, bierne zawodowo, zagrożone ubóstwem, uzależnione, osoby starsze oraz ich rodziny a także inne osoby potrzebujące wsparcia.

Posiadamy zróżnicowane kompetencje, wiedzę, zainteresowania i doświadczenie zawodowe. Wśród naszej kadry skupiamy specjalistów: doradcy zawodowi, psychologowie, coache, prawnicy, pośrednicy pracy, trenerzy pracy, eksperci rynku pracy, koordynatorzy oraz osoby zajmujące się kwestiami kadrowymi, rozliczeniowymi oraz księgowymi.

Działamy na terenie całego kraju.

Magdalena Kosobucka - Prezes Zarządu

Rada Fundacji