Fundacja Normalnie zaprasza do współpracy trenerów, psychologów, prawników, ekspertów z dziedziny aktywizacji zawodowej, edukacyjnej, zdrowotnej, edukacyjnych a także każdą osobę, która chciałaby wspomóc pracę naszej Fundacji w postaci Wolontariatu.

 

Jakie korzyści daje wolontariat?


Wolontariat jest bezpłatną, dobrowolną działalnością na rzecz społeczeństwa. Wolontariat przynosi korzyści zarówno osobom, którym pomaga się, a także osobom, które tę pomoc niosą. Będąc wolontariuszem przeżywa się wiele pięknych chwil, w ciekawy i twórczy sposób spędza czas oraz zawiązuje nowe przyjaźnie. Poprzez wolontariat można uczestniczyć w ciekawych i ambitnych projektach.

 

Jednak to nie wszystko!


Wolontariat wspomaga rozwój kariery zawodowej


Jako wolontariusz zdobędziesz doświadczenie, które będzie przydatne w pracy. Będąc wolontariuszem nauczysz się: komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie!

 

Wolontariat uczy pracy zespołowej


Podczas działalności w fundacji wspólnie z innymi wolontariuszami będziesz zajmować się m.in. organizacją akcji promocyjnych, warsztatów, imprez plenerowych, rekrutacją Uczestników/czek do projektów/inicjatyw Fundacji.

 

Odkryjesz swoje nowe talenty i umiejętności


Zadania, które będziesz wykonywać w fundacji będą różne: od spotykania się z różnymi osobami po organizowanie wydarzeń charytatywnych i innych. Część z Twoich obowiązków być może będziesz wykonywać pierwszy raz – dzięki temu poznasz swoje mocne i słabe strony, nad którymi możesz pracować.

 

Wolontariat uczy wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka


Działając jako wolontariusz zaczynasz być bardziej wrażliwym na potrzeby innych. Dostrzegasz codzienne problemy Twoich najbliższych, pomagasz im w ich rozwiązaniu. Twoja pomoc, nawet w najmniejszych sprawach, zbliża Was do siebie i buduje silną relację między Wami.

 

Będąc wolontariuszem docenisz swoje życie


Pamiętaj! Jako wolontariusz masz szansę zobaczyć uśmiech oraz radość osób, którym pomagasz, a także zmienić na lepsze świat swój i innych!

 

 


Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapoznaj się z poniższymi krokami, których należy dopełnić.


1. Wypełnij i prześlij lub przynieś do siedziby Fundacji:


Formularz zgłoszeniowy


2. Przyjdź na spotkanie. W tej sprawie będzie do Ciebie dzwoniła Prezes Fundacji.